Youtube Nasıl Oyun Videosu Çekilir?

YouTube Video Çekerken Nelere Dikkat Edilmeli?, YouTube’da Para Kazanmak İçin Kaç Takipçin Olması Gerekiyor?, Youtube Nasıl Oyun Videosu Çekilir?, Detaylar yazımızda…

Dünyada çok sayıda kişinin faydalandığı Youtube çok geniş bir kategoriye sahip video izlenme uygulaması olarak ülkemizde de kullanılmaktadır. Belli yaş gurupları kendi Youtube kanallarında oyun videoyu yayınlayarak bu alana ilgisi olan hedef kitleye yönelik videolar çekmektedir. Spotify aylık dinleyici satın al paketleriyle şarkılarınızın aylık dinlenmelerini dilediğiniz gibi yükselişe geçirebilirsiniz.

Oynanılan oyunu kaydederek Youtube kanalında paylaşım yapmak çok sayıda beğeni alır çünkü aynı oyunun takipçisi olan kişiler geçemedikleri seviyeleri ve oyun içerisindeki riskleri bu videolar sayesinde analiz edebilmektedir. Oynamış olduğunuz oyunları kaydedip Youtube kanalınıza yüklemek için:

  • Cihazınızdan Play oyunlar uygulamasını açın
  • Oyun seçin ve oyunun ayarlarından Oyunu Kaydet butonuna basın
  • Kaydı başlatın
  • Yaklaşık 3 sn sonra kayıt işleminiz başlayacaktır
  • Kaydetme işleminiz tamamlandıktan sonra Youtube kanalınıza yükleyin

Kaydedilen oyun videolarınızın daha fazla izlenebilmesi için spotify dinlenme satın al paketlerini Popigram.com üzerinden 19 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

YouTube Video Çekerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çekeceğiniz kusursuz ve dikkat çeken video çok sayıda izlenme ve beğeni alabilir, kanalınızın popülerliğini artırabilir. Kusursuz videolar çekebilmek için yapılması gereken bazı detaylar mevcuttur.

Tripod yardımız ile telefonu sabitlemek, yatay video çekmek, ses yankılanmasına dikkat etmek ve içerik olarak özgün olmak videolarınızın kalitesini artıracaktır. Yayınlayacağınız videolarda reklam kullanmanız para kazanma oranınızı artıracaktır. twitter anket oyu sayın al paketlerine Popigram internet adresinden Youtube’da trend olma garantisi ile sahip olabilirsiniz.

YouTube’da Para Kazanmak İçin Kaç Takipçin Olması Gerekiyor?

Resmi sanatçı kanalınız varsa ve 1000’den çok takipçiye sahipseniz Youtube’da yayınladığınız videolar ve reklam işbirlikleri sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. İzlenme sayınız ve takipçiniz ne kadar çok olursa o kadar para kazanabilmeniz mümkündür.

YouTube Reklam Geliri Nasıl Alınır?

Videolarınızın izlenmesinden kazanç sağlayabilirsiniz ancak yük yüksek tutarlarsa para kazanmak için reklam anlaşmaları yapmalısınız. Videonuzun reklam içeriğini etkinleştirmeniz için Youtube Studio’ da ki içerik menüsünden Para Kazanma kısmını aktifleştirip reklam türlerini seçmelisiniz. Kanalınızdaki beğeni, izlenme, takipçi sayısını artırmak için buy telegram post views adresinde yer alan Youtube panelini inceleyebilir size en uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir